Tulemused

Teaduslahing 2016 superfinaali tulemused

15. aprillil selgusid Teaduslahing 2016 võitjad. Esimese koha saavutas Raplamaa võistkond Red Giant, kes kindlustas esikoha juba praktiliste ülesannete lahendamisel - olles võrdselt hea nii toidu, metsa, linna kui vee valdkondades ja kogudes ülesannetest kõige rohkem punkte. Uurimistööga koguti esitluste käigus 4. koht

Kuidas teistel võistkondadel läks? Detailsemaid tulemusi saab uurida laadides alla punktide tabel selgitustega

Maakond Kooli nimi Võistkonna nimi Ülesanded Uurimistöö KOKKU
Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium Red Giant 72 43,375 115,375
Harjumaa Laagri Kool Laagri Kool 69 39,125 108,125
Tallinn Tallinna Reaalkool Tallinna Reaalkool 63 42,25 105,25
Võrumaa Kääpa kool K@@PA 56 44,125 100,125
Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium Tamsalu 9 52,5 45,625 98,125
Tartumaa Elva Gümnaasium Elva eest 56 40,875 96,875
Saaremaa Orissaare Gümnaasium KADAJO 51 44,125 95,125
Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium Mandariinid 52 41,25 93,25
Valgamaa Valga Põhikool Elektrontrio 55 35 90
Ida-Virumaa Narva Keeltelütseum Narva Kotkad 55,5 34,125 89,625
Järvamaa Türi Põhikool Molekulid 46 39,5 85,5
Jõgevamaa Jõgeva Põhikool GeeGee 44 40,625 84,625
Pärnumaa Pärnu Raeküla Kool Christela 43,5 39,625 83,125
Põlvamaa Kanepi Gümnaasium KG8 36,5 42,5 79
Läänemaa Lihula Gümnaasium Siig 32 43,125 75,125
Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool Team VLND 36 35,25 71,25

 

Teaduslahing 2016 eelvooru tulemused

25. - 29. jaanuaril toimusid üle Eesti Teaduslahingu eelvoorud. Selgunud on 16 võistkonda - maakondade ja Tallinna parim - kes pääsevad Teaduslahingu superfinaali 15. aprillil Tartus!

Detailsemad tulemused alla laadimiseks.

Eelvooru piirkond Kool Võistkonna nimi KOKKU PUNKTE
ESMASPÄEV      
Jõgevamaa Jõgeva Põhikool GeeGee 82
Jõgevamaa Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium MLG külamehed 81,5
Jõgevamaa Tabivere Põhikool Tabivere Põhikool 72,5
Jõgevamaa Jõgeva Põhikool Kelluke 72
Jõgevamaa Puurmani Mõisakool Puurmani 60,5
Jõgevamaa Voore Põhikool Huvilised 53,5
       
Tartumaa Elva Gümnaasium Elva eest 79
Tartumaa Tartu Hansa Kool Rebane 77
Tartumaa Tartu Descartes`i Kool SCS 76
Tartumaa Tartu Karlova Kool Karlova 68,5
Tartumaa Nõo Põhikool Kuldne trio 68
Tartumaa Tartu Forseliuse Kool Kah? 68
Tartumaa Miina Härma Gümnaasium Porcos Coctos 65,5
Tartumaa Tartu Veeriku Kool Harmoonia 65
Tartumaa Ilmatsalu põhikool Ilmatsalu 63,5
Tartumaa Tartu Erakool TeaKup Team 62
Tartumaa Elva Gümnaasium Elvakad 61,5
Tartumaa Nõo Põhikool Banaan 59
Tartumaa Tartu Veeriku Kool Kessu 54,5
Tartumaa Puhja Gümnaasium Puhja 49,5
Tartumaa Nõo Põhikool Maasikas 43,5
Tartumaa Tartu Loodusmaja Ta-Jü-Kä 43
Tartumaa Tartu Forseliuse Kool Perfektsionistid 29
       
Valgamaa Valga Põhikool Elektrontrio 71
Valgamaa Pühajärve Põhikool TAJUMATUD 70,5
Valgamaa Hargla Kool Teletupsud 40,5
Valgamaa Hargla Kool natus vincere 23,5
Valgamaa Valga Priimetsa Kool Priimetsa 23
Valgamaa Pühajärve Põhikool GLOBAL ELITE 18,5
       
Põlvamaa Kanepi Gümnaasium KG8 76
Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium Tulnukad 73,5
Põlvamaa Fr Tuglase nim Ahja Kool Sipelgad 72,5
Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium HLM 61
Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 8A I/Top Secret 58,5
Põlvamaa Kanepi Gümnaasium KG9 56
Põlvamaa Räpina Ühisgümnaasium Tünnisaun 53
Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium 8A II 46
Põlvamaa Põlva Põhikool Põlva Põhikool 44
       
TEISIPÄEV       
Pärnumaa Pärnu Raeküla Kool Christela 69,5
Pärnumaa Paikuse põhikool Kermali 66
Pärnumaa Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium INFLATSIOON 65,5
Pärnumaa Vändra Gümnaasium Frikadeerikud 64,5
Pärnumaa Pärnu Mai kool NIRK 64,5
Pärnumaa Audru Kool Tuvid 62
Pärnumaa Uulu Põhikool KULDNE TRIO 59,5
Pärnumaa Are Kool Arekad 59
Pärnumaa Pärnu Mai Kool Tsütoplasma 58
Pärnumaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Sandaalimeistrid 53
Pärnumaa Uulu Põhikool FORD SIERRA 53
Pärnumaa Vändra Gümnaasium Tony Tiim 50
Pärnumaa Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Merihobuke 48
Pärnumaa Paikuse põhikool Paikuse 47
       
Ida-Virumaa Narva Keeltelütseum Narva Kotkad 77,5
Ida-Virumaa Narva Keeltelütseum NKL Vurrid 75
Ida-Virumaa Avinurme Gümnaasium Avinurmekad II 69
Ida-Virumaa Toila Gümnaasium Toila 68,5
Ida-Virumaa Toila Gümnaasium Toila  II 67
Ida-Virumaa Jõhvi Põhikool Jõhvikad II 66,5
Ida-Virumaa Jõhvi Põhikool Jõhvi 2 66
Ida-Virumaa Avinurme Gümnaasium Avinurmekad I 64,5
Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Katsekad 62,5
Ida-Virumaa Jõhvi Põhikool Jõhvikad I 60
Ida-Virumaa Narva Pähklimäe Gümnaasium Krepkij orešek 58,5
Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Järve cool 56
Ida-Virumaa Jõhvi Põhikool jõhvi 1 51
Ida-Virumaa Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Järvekad 51
Ida-Virumaa Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool Mozgojedõ 45,5
       
Harjumaa Laagri Kool Laagri Kool 93,5
Harjumaa Saku Gümnaasium 2.võistkond 83
Harjumaa Kiili Gümnaasium Täisnurk 82
Harjumaa Saku Gümnaasium Kolm naist paadis 72,5
Harjumaa Kuusalu Keskkool Kuusalu 8.kl. 71,5
Harjumaa Saue Gümnaasium SG 9 71
Harjumaa Saue Gümnaasium Saue 67,5
Harjumaa Kostivere Kool Kostivere seitsmes 64
Harjumaa Paldiski Põhikool Paldiski Põhikool 63,5
Harjumaa Alavere Põhikool Alavere Põhikool 61,5
Harjumaa Kuusalu Keskkool Kuusalu 9.kl. 60
Harjumaa Saue Gümnaasium Saue 2 60
Harjumaa Viimsi Kool Viimsi Kool I 58,5
Harjumaa Viimsi Kool Viimsi Kool II 55
Harjumaa Kostivere Kool Kostivere 9 47,75
       
KOLMAPÄEV      
Saaremaa Orissaare Gümnaasium KADAJO 86,3
Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium Juniperus communis 81,2
Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium Kolm Tihast 69,4
Saaremaa Kuressaare Gümnaasium Esindajad 68,5
Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool Black Q 62
Saaremaa Kuressaare Gümnaasium Huvilised 61,9
Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium The White Widow 57,9
Saaremaa Kuressaare Vanalinna Kool KVK 42,5
       
Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium Tamsalu 9 78,4
Lääne-Virumaa Rakke Gümnaasium, Koeru Keskkool Kuubi Juurikas 76,8
Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool TRIKO 71,9
Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium Väike-Maarja I 69,5
Lääne-Virumaa Tamsalu Gümnaasium Tamsalu 8 65,9
Lääne-Virumaa Rakvere Reaalgümnaasium Öökullid 62,9
Lääne-Virumaa Kiltsi Põhikool Kiltsi 58,6
Lääne-Virumaa Väike-Maarja Gümnaasium Väike-Maarja II 49,8
Lääne-Virumaa Kadrina Keskkool Kaktus 02 44,2
Lääne-Virumaa Kiltsi Põhikool Kaheksandikud 41,5
       
NELJAPÄEV       
Läänemaa Lihula Gümnaasium Siig 75,5
Läänemaa Oru Kool Oru 8 70
Läänemaa Oru Kool Oru 7 69
Läänemaa Haapsalu Põhikool HPK Metslased 61
Läänemaa Virtsu Kool LEEK (Virtsu 9.) 56
Läänemaa Lihula Gümnaasium RenoMark 56
Läänemaa Virtsu Kool VIRTSU 3 48
Läänemaa Lihula Gümnaasium 7 45,5
Läänemaa Virtsu Kool Virtsu 7. 35,5
       
Järvamaa Türi Põhikool Molekulid 72
Järvamaa Paide Ühisgümnaasium Sidrunipidulised 58
Järvamaa Türi Põhikool Lillkapsad 56
Järvamaa Paide Gümnaasium PG 7.B 54
Järvamaa Väätsa Põhikool Kreklerksid 49,5
Järvamaa Paide Gümnaasium Stella ja M 43
Järvamaa Paide Gümnaasium PG 8.A 37
       
Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium Red Giant 77
Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium Tsüanobakter 65,5
Raplamaa Kohila Gümnaasium Kohila VeReVa 63,5
Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium Metslased 57
Raplamaa Kohila Gümnaasium Kohila M2A2KE 54
Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium RVG 8 44
Raplamaa Rapla Ühisgümnaasium Raplakad 38,5
       
Võrumaa Kääpa kool K@@PA 62
Võrumaa Võru Kreutzwaldi Kool Mateloogia 60,5
Võrumaa Kääpa Põhikool Koopa 60,5
Võrumaa Võru Kreutzwaldi Kool Don't let your dreams be dreams! 56,5
Võrumaa Parksepa Keskkool TUPURID  56
Võrumaa Võru Kesklinna Kool Marsimehikesed 52
Võrumaa Antsla Gümnaasium Reaktsioon 50
Võrumaa Võru Kesklinna Kool Ninjad 48
Võrumaa Meremäe Kool Meremäe 46
Võrumaa Võru Kesklinna Kool Bulletproof 44,5
Võrumaa Parksepa Keskkool PEKO  40
Võrumaa Võru Kreutzwaldi Kool JUST DO IT! 27,5
       
REEDE       
Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium Mandariinid 87
Hiiumaa Käina Kool Käina Kool 79
Hiiumaa Palade Põhikool Palade 78,5
Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium J.A.M. 75
Hiiumaa Emmaste Põhikool Emmaste  64,5
Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium Mitmekesised 59,5
       
Viljandimaa Viljandi Jakobsoni Kool Team VLND 85,5
Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool KLK-8 84,5
Viljandimaa Olustvere Põhikool Talv 72,5
Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool KLK-7 72,5
Viljandimaa Viljandi Kesklinna Kool KLK-9 71
Viljandimaa August Kitzbergi nimeline Gümnaasium AKG 70,5
Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool Paalakad 62
Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool Lahedad 60,5
Viljandimaa Tarvastu Gümnaasium Väikesed vorstikesed 60,5
Viljandimaa Võhma Kool Nerdid 59,5
Viljandimaa Kalmetu Põhikool Tagakambri kartulid 58
       
Tallinn Tallinna Reaalkool Tallinna Reaalkool 89
Tallinn Kadrioru Saksa Gümnaasium Kadrioru Saksa Gümnaasiumi 9.kl 88,5
Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum nõtked liblikad 75
Tallinn Talinna ühisgümnaasium TÜG 72,5
Tallinn Tallinna Järveotsa Gümnaasium TJG 9a 65,5
Tallinn Pirita Majandusgümnaasium PMG9A 64,5
Tallinn Tallinna Merekalda Kool TMK 58
Tallinn Vanalinna Hariduskolleegium VHK 54,25
Tallinn Tallinna 21.Kool Tiim21 43,5
Tallinn Merivälja Kool Merivälja Kool 42,75

 

Teaduslahingu superfinaali tulemused

Reedel, 15. mail 2015 toimus Tartus EMÜ spordihoones Teaduslahing 2015 superfinaal, kus praktiliste ülesannete lahendamises ja oma uurimistööde esitlemises võtsid mõõtu maakondlikud parimad 3-liikmelised võistkonnad. 

Koht Kool Võistkond Liikmed Juhendajad  Ülesanded Postrid Kokku
I Põlva Ühisgümnaasium Sipelgad Triin Mirjam Tark Krista Untera 72 86 158
Helen Piir Urve Lehestik
Raimo-Taavi Lõbu Lily Veidenberg
II Saaremaa Ühisgümnaasium Saamatud Saare matsid Silver Spitsõn  Raili Tamm 44 95,5 139,5
Karl Viik Arne Loorpuu
Artti Raasuke Inge Vahter
III Jõgeva Põhikool Kelluke Aaser Truusa Silja Võsaste 49,5 79,75 129,25
Allan Rääk Heli Toit
Karlis Sepper  
IV Kärdla Ühisgümnaasium Me ei tea Maret Sõmer Kersti Lüsi 52,5 76 128,5
Mattias Valdma  Anneli Salumaa
Emilie Kuuse  
V Viljandi Paalalinna Kool Fresh Anne Marie Vaabel   38 89 127
Marten Tamme Jana Söödor
Emil koemets  
VI Paikuse Põhikool Kalju-laid-saar Eliisa Alliksaar Maarja Tärk, Sirle Varkentin, Aare Külaots, Mait Lind, Marika Jagomägi 52 74,5 126,5
Kärt Kaljuvee
Julia Laidvee
VII Rapla Vesiroosi Gümnaasium Vana-Kreeka Aileen Umal   43 80,75 123,75
Kristjan Kõiv Kirsti Solvak
Tõnu-Aleks Graumann  
VIII Paide Gümnaasium PG 9. klass Germo Aabla   35 85,25 120,25
Martin Tammiste Lorina Kukk
Ege Paberit  
IX Avinurme Gümnaasium SAKIRA Silver Kuusk Mare Allikas 44 74,75 118,75
Rasmus Vaher Alli Kaarama
Karl Kask  
X Tallinna Prantsuse Lütseum vombat Marie Ojamaa Sirje Tekko 37 81,75 118,75
Caro Kristiine Kallas  
Liina Hints  
XI Kääpa Põhikool Kääpa kool Jarko Nassar   38 80 118
Alex Zernov Aiki Jõgeva
Raido Kirss  
XII Kuusalu Keskkool Kuusalu 8.kl. Carmen Tiinas   39 78,25 117,25
Pärtel Sarap Eve Sarap
Georg Kuusk  
XIII Vinni-Pajusti Gümnaasium Yolovanad Laura Lillepuu   42 67,4 109,4
Kaivi Põldma Anneli Vahesalu
Mati Kesma  
XIV Oru Kool Oru 1 Reio Mikk   34 72,5 106,5
Marko Paat Margit Kiivit
Martten Tiitsma  
XV Elva Gümnaasium Jäälind Kaarel Kangro Tiia Kuresoo 32,5 71 103,5
Leonid Zinatullin Geil Siim
Ürgen Sõukand   


Eelvoorude tulemused

26. - 30. jaanuaril toimusid üle Eesti Teaduslahingu eelvoorud. Viie päeva jooksul kohtuti 15 maakonna ja Tallinna kolmeliikmeliste võistkondadega - kokku 155 võistkonnaga ligi sajast koolist! Aitäh õpilastele ja juhendajatele!

Igal päeval ootasid võistkondi uued ülesanded - iga päev viis ülesannet, mis olid otsapidi seotud tehnika, veterinaaria, loodusteaduste või majandusega. 

16 võistkonda - igast maakonnast ja Tallinnast edukaim - pääsesid Teaduslahingu finaali, mis toimub 15. mail Tartus. Palju õnne!

Siit leiad finalistide loetelu ja maakondlikud tulemused (vt allpool).

Finalistid

Eelvooru piirkond Kool Võistkonna nimi 1. liikme nimi 2. liikme nimi 3. liikme nimi Juhendaja(d)
Harjumaa Kuusalu Keskkool Kuusalu 8.kl. Georg Kuusk Carmen Tiinas Pärtel Sarap Eve Sarap
Hiiumaa Kärdla Ühisgümnaasium Me ei tea Maret Sõmer Mattias Valdma Emili Kuuse Kersti Lüsi, Anneli Salumaa
Ida-Virumaa Avinurme Gümnaasium SAKIRA Rasmus Vaher Silver Kuusk Karl Kask Mare Allikas, Alli Kaarama
Jõgevamaa Jõgeva Põhikool Kelluke Allan Rääk Karlis Sepper Aaser Truusa Silja Võsaste, Heli Toit
Järvamaa Paide Gümnaasium PG 9. klass Ege Paberit Martin Tammiste Germo Aabla Lorina Kukk
Läänemaa Oru Kool Oru 1 Marko Paat Martten Tiitsma Reio Mikk Margit Kiivit
Lääne-Virumaa Vinni-Pajusti Gümnaasium Yolovanad Kaivi Põldma Laura Lillepuu Mati Kesma Anneli Vahesalu
Põlvamaa Põlva Ühisgümnaasium Sipelgad Triin Mirjam Tark Helen Piir Reimo-Taavi Lõbu Krista Untera, Urve Lehestik, Lily Veidenberg
Pärnumaa Paikuse Põhikool Kalju-laid-saar Kärt Kaljuvee Julia Laidvee Eliisa Alliksaar Maarja Tärk, Sirle Varkentin, Aare Külaots, Mait Lind, Marika Jagomägi
Raplamaa Rapla Vesiroosi Gümnaasium Vana-Kreeka Aileen Umal Kristjan Kõiv Tõnis-Aleks Graumann Kirsti Solvak
Saaremaa Saaremaa Ühisgümnaasium Saamatud Saare Matsid Karl Viik Artti Raasuke Silver Spitsõn Raili Tamm, Arne Loorpuu, Inge Vahter
Tallinn Tallinna Prantsuse Lütseum vombat Liina Hints Marie Ojamaa Caro Kallas Sirje Tekko
Tartumaa Elva Gümnaasium Jäälind Ürgen Sõukand Kaarel Kangro Leonid Zinatullin Tiia Kuresoo, Geil Siim
Viljandimaa Viljandi Paalalinna Kool Fresh Emil Koemets Anne Marie Vaabel Marten Tamme Jana Söödor
Võrumaa Kääpa Kool Kääpa kool Raido Kiss Alex Zernov Jarko Nassar Aiki Jõgeva

Tulemused maakondade kaupa

Harjumaa

Hiiumaa

Ida-Virumaa

Jõgevamaa

Järvamaa

Läänemaa

Lääne-Virumaa

Põlvamaa

Pärnumaa

Raplamaa

Saaremaa

Tallinn

Tartumaa

Valgamaa

Viljandimaa

Võrumaa